Menu
Sepetim
400 TL Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Kosta Rika Filtre Kahve

Kosta Rika Filtre Kahve
Kosta Rika Filtre Kahve
80,00 TL
Vergiler Hariç: 79,21 TL

  Mevcut Seçenekler:

  Orta Amerika’nın kahve üretici ülkelerinden Kosta Rika, yalnızca arabica çekirdekler üretir. Caturra ve Catuai çeşitleri yaygın olarak yetiştirilir. Yüksek rakımda üretilen Kosta Rika kahveleri asidite ve kompleksliğiyle öne çıkar. Üretilen kahvenin büyük bir bölümü küçük çiftlik sahibi üreticiler tarafından üretilir. Kosta Rika’da kahve izlenebilirliği ve kalite anlamında kahve işleme ekipmanına yatırım yapılmıştır. Bu sayede küçük üretici, kendi kahvesini bulunduğu bölgedeki ekipmanı kullanarak işleyebilir.

  Orta-yüksek rakımda yetişen kahveler SHB'den sonra gelen HB (Hard Bean) sınıflandırmasına sahiptir. Yoğunluğu yüksek, kompleks, aroma ve asidite potansiyeli yüksek çekirdeklerdir.
  Tadım Notları
  Bölge:Arabica
  Sınıflandırma:Yıkanmış
  Ülke:Kosta Rika
  Hasat Zamanı:2019/2020

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi

  Benzer Ürünler

  250 gramlık Halis Türk Kahvesi Kutu:Geleneksel yöntemler ile odun ateşinde kavrulmuş ve öğütülmüş Halis Türk Kahvesi paketlerimizi 1871'den bugüne değ..
  75,00 TL Vergiler Hariç:74,26 TL
  100 gramlık Halis Türk Kahvesi Folyo Paketi:Geleneksel yöntemler ile odun ateşinde kavrulmuş ve öğütülmüş Halis Türk Kahvesi paketlerimizi 1871'den bu..
  24,00 TL Vergiler Hariç:23,76 TL
  1 kilogramlık Halis Türk Kahvesi Paketi:Geleneksel yöntemler ile odun ateşinde kavrulmuş ve öğütülmüş Halis Türk Kahvesi paketlerimizi 1871'den bugüne..
  240,00 TL Vergiler Hariç:237,62 TL