Menu
Sepetim
400 TL Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Kolombiya Supremo Espresso Kahve

Kolombiya Supremo Espresso Kahve
Kolombiya Supremo Espresso Kahve
75,00 TL
Vergiler Hariç: 74,26 TL

  Mevcut Seçenekler:

  Dünya kahve üretiminde önemli bir paya sahip olan Kolombiya, yalnızca arabica çekirdekler üretir. Ülkede kurulan sivil toplum örgütlerinin de desteğiyle Kolombiyalı üretici oldukça bilinçlidir ve kalite için çaba sarfeder. Kalite ve tutarlılıkta Kolombiya’nın reputasyonu sarsılmazdır. İhraç edilebilir kalite çekirdekler "Excelso” etiketini alır ve bu ibare kahve çuvalına mutlaka basılır. Elek boyu sınıflandırması ise Supremo ve Excelso şeklinde yapılır, ihraç edilebilir kalite anlamına gelen Excelso ibaresine ek olarak çekirdek boyunu ifade eden ibareler de çuval üzerinde bulunur.


  Daha büyük çekirdekler ilave olarak Supremo etiketini alırken daha küçük çekirdekler sadece Excelso etiketini alır. Supremo çekirdeklerimiz tatlı kokusuyla, yoğun gövdesiyle çok dengeli bir içim sağlar.

  Tadım Notları
  Bölge:Medellin
  Hasat Dönemi:Ekim-Aralık
  Sınıflandırma:Supremo 18
  Tadım Notaları:Tütün, Narenciye, Meyvemsi
  Ülke:Kolombiya
  İşlem:Yıkanmış, Güneşte Kurutulmuş
  Asidite:Orta
  Gövde:Orta
  Botanik Çeşit:Castillo, Caturra, Typica
  Botanik Tür:Coffea arabica
  Rakım:1600-1800 m

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi

  Benzer Ürünler

  250 gramlık Halis Türk Kahvesi Kutu:Geleneksel yöntemler ile odun ateşinde kavrulmuş ve öğütülmüş Halis Türk Kahvesi paketlerimizi 1871'den bugüne değ..
  75,00 TL Vergiler Hariç:74,26 TL
  100 gramlık Halis Türk Kahvesi Folyo Paketi:Geleneksel yöntemler ile odun ateşinde kavrulmuş ve öğütülmüş Halis Türk Kahvesi paketlerimizi 1871'den bu..
  24,00 TL Vergiler Hariç:23,76 TL
  1 kilogramlık Halis Türk Kahvesi Paketi:Geleneksel yöntemler ile odun ateşinde kavrulmuş ve öğütülmüş Halis Türk Kahvesi paketlerimizi 1871'den bugüne..
  240,00 TL Vergiler Hariç:237,62 TL