Menu
Sepetim
400 TL Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Guatemala Filtre Kahve

Guatemala Filtre Kahve
Guatemala Filtre Kahve
75,00 TL
Vergiler Hariç: 74,26 TL

  Mevcut Seçenekler:

  Birçok mikroklimaya sahip olan Guatemala'nın çeşitli bölgelerinde kahve yetiştirilir. Üretimin çoğu küçük çiftlik sahibi üreticiler tarafından yapılır. Bourbon, Caturra, Typica, Catuai çeşitleri yaygın olarak yetişir. Genel olarak kakao ve narenciye meyveleri, kavrulmuş aromaların yoğunluğu hissedilir. 1300 metre ve üzeri rakımda yetişen kahveler SHB (Strictly Hard Bean) etiketini alır ve yoğunluğu yüksek, kompleks, aroma ve asidite potansiyeli yüksek çekirdek anlamına gelir.


  SHB EP, 1400 metre ve üzeri rakımda yetişir. Canlandırıcı asiditeyle etkiler. Volkanik topraklara sahip olan Fraijanes Bölgesi ve mükemmel doğası, biyoçeşitliliğiyle ünlü Atitlan Bölgesi'nden gelen kahve çekirdeklerinden oluşan özel bir kahvedir. Espresso harmanına önerilir, aroma ve asiditesiyle canlılık katar.

  Tadım Notları
  Bölge:Fraijanes, Atitlan
  Hasat Dönemi:Aralık - Mart
  Sınıflandırma:SHB EP
  Tadım Notaları:Asidite canlandırıcı, gövde pürüzsüz
  Ülke:Guatemala
  İşlem:Yıkanmış
  Asidite:Canlı
  Gövde:Orta, pürüzsüz
  Botanik Çeşit:Bourbon, Typica, Caturra, Caturai
  Botanik Tür:Coffea arabica
  Hasat Zamanı:2019/20
  Rakım:1400+

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi

  Benzer Ürünler

  250 gramlık Halis Türk Kahvesi Kutu:Geleneksel yöntemler ile odun ateşinde kavrulmuş ve öğütülmüş Halis Türk Kahvesi paketlerimizi 1871'den bugüne değ..
  75,00 TL Vergiler Hariç:74,26 TL
  100 gramlık Halis Türk Kahvesi Folyo Paketi:Geleneksel yöntemler ile odun ateşinde kavrulmuş ve öğütülmüş Halis Türk Kahvesi paketlerimizi 1871'den bu..
  24,00 TL Vergiler Hariç:23,76 TL
  1 kilogramlık Halis Türk Kahvesi Paketi:Geleneksel yöntemler ile odun ateşinde kavrulmuş ve öğütülmüş Halis Türk Kahvesi paketlerimizi 1871'den bugüne..
  240,00 TL Vergiler Hariç:237,62 TL