Menu
Sepetim
400 TL Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

3D Güvenli Ödeme

İhsan Kurukahvecioğlu Halefleri,müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Ihsan Kurukahvecioğlu Halefleri’ne ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece İhsan Kurukahvecioğlu Halefleri bünyesinde kullanılmaktadır. İhsan Kurukahvecioğlu Halefleri üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

ihsankurukahvecioglu.com’da bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için ayrıca "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.2048 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenerek güvenlik altına alınır; şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesi engellenmiştir.

İhsan Kurukahvecioğlu Halefleri, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde www.ihsankurukahvecioglu.com adresli site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla İhsan Kurukahvecioğlu Halefleri iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince paylaşılması zorunlu olan durumlarda sadece resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İhsan Kurukahvecioğlu Halefleri tarafından gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "Mail listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız" linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümünde Üyelik Bilgileri Güncelleme" alanında "Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum" seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Mevzuat çerçevesinde müşterilerin verilerinin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgi talep etmek, varsa yanlış verilerin düzeltilmesini istemek, elde edilmiş verilerin silinmesini veya yok edilmesini istemek, işlemeye itiraz etmek ve varsa uğradığı zararın giderilmesini talep etmek hakları bulunmaktadır. İhsan Kurukahvecioglu, müşterinin verilerinin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde verileri sileceğini, yok edeceğini veya anonim hale getireceğini beyan eder. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde İhsan Kurukahvecioğlu Halefleri veya ona hizmet veren diğer şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin İhsan Kurukahvecioğlu Halefleri ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İhsan Kurukahvecioğlu Halefleri ‘ni dilediğiniz an +90 212 522 04 25 nolu müşteri hizmetleri telefon numarasından ve info@ihsankurukahvecioglu.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

İHSAN KURUKAHVECİOĞLU HALEFLERİ KAHVECİLİK PAZARLAMA ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres : Tahmis Sokak, Kurukahveci Han, 36/B , 34116  Eminönü/Fatih/İstanbul

Telefon : +90 212 522 04 25

E-posta : info@ihsankurukahvecioglu.com